Utworzono: 21-10-2020

Kto zdobytą wiedzę pielęgnuje, a nową bez ustanku zdobywa, ten może być nauczycielem innych.

Konfucjusz

Dnia 14 października 2020 r. odbyła się w naszej szkole uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Nie zabrakło życzeń i podziękowań za gorące serce, pomocną dłoń oraz przewodnictwo na niezwykle trudnej drodze do zdobywania wiedzy dla wszystkich pracowników szkoły. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas IV – VIII pod opieką Pani Justyny Smolis i Pani Natalii Waśko.

Uczniowie w zabawny sposób przekazali w krótkich scenkach najciekawsze momenty charakterystyczne dla wspólnej doli uczniów i nauczycieli. Wywołały one wiele uśmiechu, były więc okazją do świetnej zabawy, ale i refleksji.