Serdeczne podziękowania

Utworzono: 09-06-2021

Dyrektor Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie oraz Niepublicznego Przedszkola w Popowie składa najserdeczniejsze podziękowania za pomoc w organizacji dnia dziecka w dniu 01.06.2021 r.

Serdecznie dziękuję

Radzie Rodziców z NSP i NP w Popowie oraz  rodzicom   zaangażowanym w przygotowanie poczęstunku dla dzieci. Wszystkim  nauczycielom zaangażowanym w przebieg uroczystości.

Również serdecznie podziewania kieruję do przedstawicieli służb mundurowych, którzy zaszczycili nas swoją obecnością oraz niesamowitymi pokazami, sprzętem taktycznym:  Jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej z Cewicach, 1.Lęborski Batalion Zmechanizowany im. gen. Jerzego Jastrzębskiego w Lęborku oraz funkcjonariuszowi Policji, Pani sierż. sztab. Marcie Bąciaszek. Dziękuje Gminnemu Centrum Kultury w Cewicach za bezpłatne udostępnienie dmuchanych zjeżdżalni, urządzeń gastronomicznych i punktu ozdabiania twarzy.  Pragnę również podziękować firmie Farm Frites Poland S.A, która sponsorowała  naszym dzieciom smaczne frytki własnego wyrobu.

Daniel Dąbrowski

Serdeczne podziękowania