2020-12-15 / Życzenia/podziękowania

Życzenia świąteczne

„Jeżeli tak uroczyście obchodzimy Narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym… ” Jan Paweł II

2020-12-14 / Wydarzenia

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa...

Czytanie to jedna z umiejętności nabywanych przez człowieka w procesie edukacji, która umożliwia odbiór informacji przekazywanych za pomocą języka pisanego.

2020-12-07 / Życzenia/podziękowania

Serdeczne podziękowanie

PODZIĘKOWANIA dla rodziców i uczniów

2020-12-04 / Konkursy

Konkurs świąteczny

Jak co roku o tej porze, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły i dzieci z przedszkola do wzięcia udziału w konkursie świątecznym pod hasłem: "Najpiękniejszy stroik świąteczny”

2020-12-04 / Aktualności

Monitoring w szkole

Od dnia 1 grudnia 2020r. szkoła ma zamontowany monitoring. Monitoringowi podlega hol szkolny, budynek oraz teren przyległy.

2020-12-03 / Aktualności

Informacje z kontroli przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty

W dniu 24 listopada 2020 r. w naszej szkole odbyła się kontrola doraźna przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Delegatura w Słupsku.

2020-12-02 / Aktualności

Ważne informacje

WAŻNE INFORMACJE dla Rodziców i uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Przedszkola w Popowie.

2020-11-29 / Konkursy

SZKOLNY KONKURS LITERACKI – Napisz wiersz o ulubionej książce

Celem konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej uczniów, uaktywnienie poprzez udział w konkursach, mobilizowanie do czytania, pogłębianie ciekawości czytelniczej, rozbudzanie wyobraźni i pasji literackiej oraz inspirowanie uczniów do pracy twórczej.

2020-11-29 / Konkursy

SZKOLNY KONKURS NA KOMIKS „POPOWO – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Co charakteryzuje to hasło? Czym dla Ciebie jest Mała Ojczyzna – może ulubionym miejscem spotkań mieszkańców, charakterystycznym detalem widzianym za oknem? albo historiami opowiedzianymi przez najbliższych?