2020-12-16 / Konkursy

Konkurs LAPBOOK MATEMATYCZNY

Konkurs dla uczniów klas 1-8 Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie.

2020-12-15 / Życzenia/podziękowania

Życzenia świąteczne

„Jeżeli tak uroczyście obchodzimy Narodzenie Jezusa, czynimy to dlatego, aby dać świadectwo, że każdy człowiek jest kimś jedynym i niepowtarzalnym… ” Jan Paweł II

2020-12-14 / Wydarzenia

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa...

Czytanie to jedna z umiejętności nabywanych przez człowieka w procesie edukacji, która umożliwia odbiór informacji przekazywanych za pomocą języka pisanego.

2020-12-07 / Życzenia/podziękowania

Serdeczne podziękowanie

PODZIĘKOWANIA dla rodziców i uczniów

2020-12-04 / Konkursy

Konkurs świąteczny

Jak co roku o tej porze, serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły i dzieci z przedszkola do wzięcia udziału w konkursie świątecznym pod hasłem: "Najpiękniejszy stroik świąteczny”

2020-12-04 / Aktualności

Monitoring w szkole

Od dnia 1 grudnia 2020r. szkoła ma zamontowany monitoring. Monitoringowi podlega hol szkolny, budynek oraz teren przyległy.