Aktualności

2020-12-03 / Aktualności

Informacje z kontroli przeprowadzonej przez Kuratorium Oświaty

W dniu 24 listopada 2020 r. w naszej szkole odbyła się kontrola doraźna przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Delegatura w Słupsku.

W dniu 24 listopada 2020 r. w naszej szkole odbyła się kontrola doraźna przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty w Gdańsku, Delegatura w Słupsku.

2020-12-02 / Aktualności

Ważne informacje

WAŻNE INFORMACJE dla Rodziców i uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Przedszkola w Popowie.

WAŻNE INFORMACJE dla Rodziców i uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej oraz Niepublicznego Przedszkola w Popowie.

2020-11-29 / Konkursy

SZKOLNY KONKURS LITERACKI – Napisz wiersz o ulubionej książce

Celem konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej uczniów, uaktywnienie poprzez udział w konkursach, mobilizowanie do czytania, pogłębianie ciekawości czytelniczej, rozbudzanie wyobraźni i pasji literackiej oraz inspirowanie uczniów do pracy twórczej.

Celem konkursu jest rozwijanie aktywności twórczej uczniów, uaktywnienie poprzez udział w konkursach, mobilizowanie do czytania, pogłębianie ciekawości czytelniczej, rozbudzanie wyobraźni i pasji literackiej oraz inspirowanie uczniów do pracy twórczej.

2020-11-29 / Konkursy

SZKOLNY KONKURS NA KOMIKS „POPOWO – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Co charakteryzuje to hasło? Czym dla Ciebie jest Mała Ojczyzna – może ulubionym miejscem spotkań mieszkańców, charakterystycznym detalem widzianym za oknem? albo historiami opowiedzianymi przez najbliższych?

Co charakteryzuje to hasło? Czym dla Ciebie jest Mała Ojczyzna – może ulubionym miejscem spotkań mieszkańców, charakterystycznym detalem widzianym za oknem? albo historiami opowiedzianymi przez najbliższych?