Rozstrzygnięcie konkursu z j. angielskiego

Utworzono: 23-11-2021

Z wielką radością ogłaszamy wyniki szkolnego konkursu z j. angielskiego dla uczniów klas 1-3. Prace były tak wspaniałe, że jury postanowiło wręczyć aż trzy pierwsze miejsca, dlatego też ogromne brawa bijemy Mai Klejna, Filipowi Paczesnemu oraz Michałowi Formella. Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach języka angielskiego.

Sooooo stay tuned!

Organizatorem konkursu był pan Konrad.

 

Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.
Rozstrzygnięcie konkursu z j.