Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu "LAPBOOK MATEMATYCZNY"

Utworzono: 12-02-2021

W styczniu br. uczniowie naszej szkoły mieli okazję wziąć udział w konkursie na najciekawszy lapbook matematyczny.  Konkurs polegał na opracowaniu i wykonaniu lapbooka matematycznego.  Celem konkursu było pokazanie matematyki jako elementu stale towarzyszącemu człowiekowi oraz rozbudzenie zainteresowań matematyką, rozwijanie zainteresowań uczniów technikami plastycznymi i informatycznymi w nauce matematyki, a także kształtowanie umiejętności korzystania z różnych źródeł wiedzy. Dzięki tworzeniu lapbooka możemy porządkować swoją wiedzę. Jest to wspaniała metoda aktywnego orz kreatywnego uczenia się. 

W konkursie brali udział uczniowie  klas I-VIII. Wyniki wyglądają następująco: 
I miejsce: Michał Formella klasa I
II miejsce: Oliwia Gafke klasa VII
II miejsce: Weronika Bednarek klasa IV oraz Nikola Kalkowska klasa VII

Twórcy lapbooków powinni czuć wielką satysfakcję, bo ich dzieła budzą zachwyt i zainteresowanie!
Gratulujemy zwycięzcom, dziękujemy wszystkim za udział  i zachęcamy do  kolejnych konkursów.
                                                                                                                                  Organizatorzy:)

Rozstrzygnięcie szkolnego
Rozstrzygnięcie szkolnego
Rozstrzygnięcie szkolnego
Rozstrzygnięcie szkolnego