SZKOLNY KONKURS NA KOMIKS „POPOWO – MOJA MAŁA OJCZYZNA”

Utworzono: 29-11-2020

Co charakteryzuje to hasło? Czym dla Ciebie jest Mała Ojczyzna – może ulubionym miejscem spotkań mieszkańców, charakterystycznym detalem widzianym za oknem? albo historiami opowiedzianymi przez najbliższych?. Przedmiotem konkursu jest wykonanie komiksu pokazującego ważne dla autora miejsce – pejzaż lub detal urbanistyczny, przyrodniczy czy zabytek. Praca powinna podkreślać unikalność, walory i urok naszej Małej Ojczyzny - Popowa.

Termin nadsyłania prac: 21.12.2020 r. na adres
natalia.szkolapopowo [AT] gmail [DOT] com

Szczegóły techniczne:

  1. Komiks wykonujemy w formacie A4.
  2. Praca musi zawierać co najmniej stronę formatu A4.
  3. Technika wykonania – dowolna.

Zachęcamy do wzięcia udziału uczniów klas 4-8

 

SZKOLNY KONKURS NA KOMIKS