Ważne informacje dla uczniów i rodziców

Utworzono: 19-03-2021

UWAGA!

KOMUNIKAT DLA RODZICÓW UCZNIÓW NIEPUBLICZNEJ SZKOŁY PODSTAWOWEJ I NIEPUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W POPOWIE

 

Informacje dla rodziców i uczniów Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Popowie.

W związku z decyzją Premiera RP, Ministra Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego od 22 marca 2021 do 9 kwietnia nauczanie w klasach I-III w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Popowie będzie odbywać się w systemie nauczania zdalnego.

Klasy I- zajęcia, lekcje skrócone z 45 minut do 30, przerwa miedzy lekcjami 15 minut, o aktualnym planie poinformują wychowawcy

Klasa II- zajęcia, lekcje skrócone z 45 minut do 30, przerwa miedzy lekcjami 15 minut, o aktualnym planie poinformują wychowawcy

Klasa III- zajęcia, lekcje skrócone z 45 minut do 30, przerwa miedzy lekcjami 15 minut, o aktualnym planie poinformują wychowawcy

Od 29 marca 202r.-do 31 marca 2021r.- odbędą się rekolekcje dla uczniów od klasy I -VIII. O sposobie i formie realizacji rekolekcji poinformujemy Państwa osobną wiadomością.

Od 01.04.2021r. do 06.04.2021r- obowiązuje wiosenna przerwa świąteczna. Wiosenna przerwa świąteczna dotyczy uczniów NSP Popowo (wszystkie klasy od 1 do 8). Po przerwie świątecznej tj. od 07.04 do 09.04 obowiązuje dalej nauczanie zdalne.

O jakichkolwiek możliwościach powrotu dzieci klas I-III zostaną państwo poinformowani.

Informacje dla rodziców dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Popowie

Od 01.04.2021r. do 06.04.2021r- obowiązuje wiosenna przerwa świąteczna. Wiosenna przerwa świąteczna dotyczy dzieci uczęszczających do Niepublicznego Przedszkola w Popowie (oddziały 3,4 latki i oddział 5,6 latków)

Dzieci uczęszczające do Niepublicznego Przedszkola w Popowie nie obowiązuje nauczanie zdalne, placówka otwarta jest normalnie, dzieci uczęszczają do przedszkola bez jakichkolwiek zmian. Po przerwie świątecznej dzieci wracają do placówki przedszkolnej w dniu 07.04.2021r.

Ważne informacje dla uczniów i