Zamknięcie przedszkola do 8 marca

Utworzono: 05-03-2021

W dniu dzisiejszym 05.03 2021r. dyrektor Niepublicznego Przedszkola w Popowie otrzymał informacje potwierdzonego wyniku testu na COVID  w przedszkolu. W związku decyzją PSSE w Lęborku  przedszkole dla grupy 3-4 latków oraz grupy 5-6 latków zostaje  zamknięte od dnia 05.03.2021r. do dnia 08.03.2021r. Listy obecności dzieci wraz z danymi kontaktowymi do Państwa zostały przekazane do PSSE. Pracownicy PSSE w Lęborku będą się z rodzicami kontaktować. PSSE będzie kierować dzieci na kwarantannę, które miały kontakt z osobą z pozytywnym wynikiem w okresie 25 i 26 luty. Możliwe, że nie wszystkie dzieci zostaną objęte kwarantanna.  

Chciałbym Państwu przypomnieć, że w obecnej sytuacji (zamknięcia przedszkola lub sprawowania bezpośrednio opieki nad dzieckiem skierowanym na kwarantannę mogą Państwo skorzystać z dodatkowego zasiłku opiekuńczego. Druki do pobrania na stronie ZUS.

Na ten moment grupy 3-4 latki oraz 5-6 latki będą mogły wrócić do placówki 09.03.2021r. Jeżeli zajdą jakieś zmiany zostaną Państwo o nich poinformowani telefonicznie.

Dzieci, które nie zostaną objęte kwarantanną dnia 8 marca nie przychodzą do przedszkola, ponieważ będzie ono zamknięte.

Zamknięcie przedszkola do 8