Ślubowanie klasy I

Utworzono: 22-09-2017

Uroczystość przyjęcia najmłodszych uczniów do społeczności szkolnej Niepublicznej Szkoły Podstawowejw Popowie odbyła się 22 września 2017r. W tym ważnym dla pierwszaków dniu odbyła się akademia, podczas której uczniowie prezentowali swoje umiejętności. W dalszej części  uroczystości najmłodsi uczniowie w obecności  rodziców, grona pedagogicznego i wszystkich zgromadzonych  uczniów, wypowiedzieli rotę ślubowania. Następnie odbyło się pasowanie na ucznia, którego dokonała Pani Dyrektor naszej szkoły. Uczniów klasy I do występu przygotowała wychowawczyni, pani Justyna Smolis.

Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I
Ślubowanie klasy I