Kółko czytelniczo - redakcyjne

Utworzono: 26-10-2022

SZKOLNE KÓŁKO CZYTELNICZO – REDAKCYJNE
przygotowało kilka ciekawych propozycji dla swoich kolegów i koleżanek

1. Harry Potter i Komnata Tajemnic – dla miłośników powieści fantasy. Główni bohaterowie, czyli Harry Potter, Ron Weasley i Hermiona Granger wracają do Hogwartu na drugi rok nauki, podczas którego dochodzi do wielu tajemniczych ataków. Nasi bohaterowie poznają legendę o tajemniczej Komnacie, w której ukryty jest bazyliszek. Harry domyśla się, że z tą sprawą ma związek dziennik innego bohatera – Toma Riddle’a.
  2. Rezerwat wymarłych stworzeń – główny bohater imieniem George, zatrudnia się do pracy w gospodarstwie ukrytym w lesie. Właścicielka owego gospodarstwa otacza niezwykłą troską mieszkające na gospodarstwie zwierzęta. Są to zwierzęca niecodzienne, ponieważ sądzono, że już dawno wyginęły, np. dodo, dinozaury czy mamuty. Jedno z nich wydostało się na zewnątrz i sieje niezły zamęt w okolicy.
  3. Wakacje z duchami – książka przeznaczona dla miłośników przygód i zagadek detektywistycznych!. Trójka przyjaciół spędzająca wakacje u cioci, wikła się
    w różnego rodzaju przygody: od budowania szałasu-bazy, do tropienia okolicznych przestępców. Musicie sami ją przeczytać!
  4. Powtórkowe przygody Mikołajka – mały urwis Mikołajek i jego przygody
    z przyjaciółmi to doskonała lektura dla miłośników doskonałej zabawy i humoru. Chłopiec nieraz boryka się z wielkimi dziecięcymi dylematami. Do psot również nie trzeba go namawiać. Książka ta bawi i uczy – nie tylko młodszych czytelników…

POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY MIŁEJ LEKTURY!

Kółko czytelniczo - redakcyjne