Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Utworzono: 02-09-2022

Za nami dwa miesiące cudownych, beztroskich wakacji. Minęły szybko i nadszedł czas powrotu do nauki. Wróciliśmy wypoczęci i pełni wspaniałych wspomnień. 1 września zgromadziliśmy się w szkole by powitać nowy rok szkolny. Wszyscy byli odświętnie ubrani i uśmiechnięci.  Pani dyrektor serdecznie powitała nauczycieli, pracowników szkoły, uczniów oraz ich rodziców. Szczególnie ciepło zwróciła się do tegorocznych pierwszoklasistów, którzy rozpoczynają wspaniałą przygodę z edukacją. Wszystkim życzyła samych sukcesów w nauce. Na zakończenie przedstawiła nauczycieli, którzy od tego roku rozpoczęli pracę w naszej szkole. Po uroczystości ogólnej uczniowie rozeszli się do klas na pierwsze powakacyjne spotkania z wychowawcami.

Wakacje już za nami! Teraz czas nauki i wytężonej pracy. Życzymy wszystkim, aby nowy rok szkolny był udany i przyniósł wiele sukcesów i niezapomnianych wrażeń.

Uroczyste rozpoczęcie roku