Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Utworzono: 15-01-2018

14 stycznia w naszej szkole odbył się 26 FINAŁ Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy. Pomimo BARDZO MAŁEJ FREKWENCJI pobiliśmy rekord!!! Uzbieraliśmy 3090,50 !!! Dziękujemy wszystkim, bez których ten Finał by się nie odbył. Dziękujemy za fantastyczne nastawienie ludzi, którzy nas wspierali. Niektórzy przyszli tylko na chwilę, ale i ta chwila była bardzo ważna. Pokazaliście, że można, że jesteście z nami a nie chowaliście się w domach. Przykro było słyszeć "nie przyjdę, bo to nie obowiązek", "bo mi się nie chce", "bo po co mam iść". Mimo wszystko daliśmy radę i wspólnie, wspaniale się bawiliśmy. Podsumowaniem były piękne słowa jednego z rodziców: "wystarczy niewiele, ale wartościowych serc".

JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY TYM CO BYLI Z NAMI !

Wielka Orkiestra Świątecznej