Wigilia szkolna i jasełka

Utworzono: 17-12-2021

Jak co roku, przed świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole odbyło się spotkanie wigilijne całej społeczności szkolnej. Dnia 17 grudnia uczniowie klas IV-VIII zaprezentowali przedstawienie jasełkowe, przygotowane pod kierunkiem księdza Szymona przy współpracy innych nauczycieli. Tym miłym akcentem wprowadzili całą brać szkolną w okres najpiękniejszych, najbardziej rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia. Po przedstawieniu odbyła się Wigilia, która  przebiegała w atmosferze rodzinnego ciepła, wzajemnej życzliwości i pojednania.  Na odświętnie przygotowanym stole nie zabrakło wspaniałych wigilijnych potraw.

Zdjęcia z jasełek w poniższym linku

https://drive.google.com/file/d/1Kx5_5danTCQonTEOYh1G_K7yQC63JPZG/view?usp=sharing

Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka
Wigilia szkolna i jasełka