Biwak w Kamienickim Młynie

Utworzono: 13-06-2024

W dniach 13-15 czerwca uczniowie klas I-VI wzięli udział w biwaku w Gospodarstwie Edukacyjnym "Pod Lipą". Pierwszego dnia odbył się spacer na Zamkową Górę, gdzie poznaliśmy historię Zuzanny i zapadniętego zamku, a potem bawiliśmy się przy ognisku.

Natomiast drugiego dnia starsi uczniowie pod opieką p. Stasi i p. Ewy wyruszyli na wycieczkę do punktu widokowego o nazwie "Szczelina Lechicka". Młodsi uczniowie w tym czasie korzystali z atrakcji gospodarstwa, czyli zjeżdżali na tyrolce, doili krowy, łowili ryby pod okiem pani Natalii i pani Agaty, uczyli się strzelać z łuku z panem Andrzejem. Tego dnia odbyło się też ognisko oraz zabawa przy muzyce. Uczniowie dowiedzieli się również, że kaszubskie lasy kryją mnóstwo tajemnic i pięknych zakątków. Wieczorem podczas pierwszego dnia pobytu w mgle pojawiły się sylwetki mumoczy, a podczas wędrówek po okolicznych lasach spotkać można było krôsnãta

To był wesoły czas pełen zabaw i ciekawych historii.

Dziękujemy Państwu Sabinie i Andrzejowi Krefta za miłe przyjęcie oraz pyszne domowe jedzonko

Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie
Biwak w Kamienickim Młynie