Konkurs "Lapbook o wejherowskim muzeum"

Utworzono: 29-11-2023

W środę 29 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w gali rozdania nagród w konkursie "Lapbook o wejherowskim muzeum" zorganizowanym z okazji 55. lecia istnienia Muzeum Piśminnictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

II miejsce w kategorii kl. IV-VI zajęła Natalia Wiśniewska. Każdy uczestnik konkursu otrzymał dyplom oraz nagrodę za udział. Dodatkowo nasza szkoła weźmie udział w warsztatach organizowanych przez Muzeum. Korzystając z okazji obejrzeliśmy muzealne ekspozycje. To był piękny i wyjątkowy dzień pełen wrażeń.

Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o
Konkurs "Lapbook o