Jasełka i Wigilia

Utworzono: 22-12-2022

"Jak co roku o tej porze, święta do nas się zbliżają..."

Święta Bożego Narodzenia to czas niezwykły związany z tradycjami i obrzędami. 
W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga  pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią była historia narodzenia Pana Jezusa.

W tym roku nasze przedszkolaki  zaprosiły uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły oraz rodziców na bożonarodzeniowe przedstawienie. Piękna sceneria wprowadziła wszystkich zgromadzonych w świąteczny nastrój. Przedszkolaki po raz pierwszy wcieliły się w postacie związane z narodzinami Pana Jezusa. Nie zabrakło również wielu kolęd, w śpiew których zaangażowali się wszyscy widzowie.  Przepiękna scenografia, stroje aktorów i dekoracja sprawiły, że wszystkim udzielił się świąteczny nastrój.

Jasełka i Wigilia
Jasełka i Wigilia
Jasełka i Wigilia
Jasełka i Wigilia
Jasełka i Wigilia