Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Utworzono: 01-09-2020

1 września 2020r. uroczyście rozpoczęliśmy kolejny rok szkolny. Przed uroczystością uczniowie naszej szkoły wraz z dyrekcją oraz nauczycielami uczestniczyli w Mszy Św., następnie wszyscy udaliśmy się do szkoły.  Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego, odczytaniu listu od Ministra Edukacji Narodowej, uroczystego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał pan dyrektor Daniel Dąbrowski witając rodziców, pracowników szkoły oraz uczniów. W tym roku w rozpoczęciu uczestniczyły również nasze przedszkolaki J Na zakończenie wszyscy udali się do klas, gdzie odbyły się spotkania z wychowawcami.

Nowy rok szkolny został uroczyście otwarty! Ogromny entuzjazm, zapał oraz optymizm zapewnią nam w tym roku szkolnym z pewnością sporo sukcesów. Semper in altum, czyli „zawsze wzwyż” niech będzie mottem podczas tegorocznej pracy w szkole i jednocześnie wskazówką dla wszystkich do działań podejmowanych w nowym roku szkolnym 2020/2021.

Dziękujemy Paniom: Natalii Waśko, Natalii Stępień, Kamili Domskiej, Barbarze Keller oraz Justynie Smolis za przygotowanie tej ważnej uroczystości oraz księdzu Szymonowi za błogosławieństwo. 

Życzymy wszystkim uczniom, by mieli nieukrywaną radość z odkrywania i wgłębiania się w kolejne pokłady wiedzy, a nauczycielom – satysfakcji z pracy z dziećmi i wielu sukcesów zawodowych.

Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku
Uroczyste rozpoczęcie roku