Pierwszy Dzień Wiosny

Utworzono: 21-03-2024

Wiosna to czas , kiedy

wszystko budzi się do życia,

świat z dnia na dzień robi się kolorowy.

21 marca, od rana, na korytarzu w naszej szkole było kolorowo i wesoło. Dzień ten zaczęliśmy od zrobienia Marzanny. W międzyczasie dostaliśmy list od Pani Wiosny z wiadomością, że na boisku czekają na nas zadania do wykonania, aby wiosna oficjalnie mogła się rozpocząć Następnie udaliśmy się na boisko szkolne, gdzie czekała na przedszkolaki i uczniów gra terenowa polegająca na znalezieniu wszystkich elementów wiosennej planszy. Dzieci wykonały wiosenne wyzwanie bez żadnego problemu. Następnie razem z Marzanną udaliśmy się kolorowym korowodem ulicami Popowa na skwerek w Popowie aby ostatecznie pożegnać zimę i powitać wiosnę. Po powrocie na teren szkoły odbył się pyszny poczęstunek, kiełbaski z grilla, sałatki, ciastka. To był bardzo radosny dzień, wszyscy doskonale się bawili.

Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny
Pierwszy Dzień Wiosny