Święto Niepodległości, Kaszub i koszykówki w ERGO ARENIE!

Utworzono: 11-11-2023

W sobotę 11 listopada byliśmy na meczu gdzie koszykarze Trefla Sopot podjęli na własnym parkiecie Legię Warszawa. Sportowym emocjom towarzyszyło wiele dodatkowych atrakcji, gdyż spotkanie zyskało miano Meczu Kaszubskiego!  Tego dnia żółto-czarnym kibicowali licznie zgromadzeni uczniowie z Kaszub, którzy przyjechali na finał konkursu plastycznego „Aktywne Kaszuby”, a atrakcje przygotowane dookoła boiska przybliżyły wszystkim obecnym regionalną kulturę.

Ze względu na 11 listopada, czyli Święto Niepodległości, nie zabrakło także specjalnych elementów oprawy. Publiczność odśpiewała razem hymn w ramach akcji „Niepodległa do hymnu”, a na trybunach pojawiła się biało-czerwona kartoniada.

Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub
Święto Niepodległości, Kaszub